Hakkında

Sade İşler

Sade İşler, hayatını kendi öncelikleri doğrultusunda daha anlamlı, daha farkında, daha az stresli, daha güçlü, daha sade, daha yaratıcı ve daha doyumlu yaşamak istediği için kurumsal hayatını noktalayan bir kadının kendi yolunda ilerlerken insanlara dokunma, birlikte paylaşma ve çoğalma hayaliyle ortaya çıkan bir platform.

Sade İşler, Haziran 2019’da kişisel bir blog olarak başladı hayatına. O günden bu yana kurucusunun kişisel deneyiminden yazıya dökülenlerle biçimlendi.

2021 baharında ise “Farkında ve Sade Yaşam” teması altında daha anlamlı ve doyumlu bir yaşamın izlerini süren bir platforma dönüştü.

Sade İşler, hepimizin içinde müthiş bir potansiyel olduğunu biliyor. Bu potansiyel ortaya çıkarıldığında daha iyi bir yaşamın mümkün olacağına inanıyor. 

Sade İşler, “farkında ve sade bir yaşam” yolunda bizleri destekleyecek konuları beş başlık altında topluyor:

  • Farkında Yaşa
  • Sade Yaşa
  • Kendi Sesini Bul
  • Keyifle Çalış
  • Sade İşler Kitaplığı

Bu başlıklar altında, mindfulness, yoga, meditasyon, psikoloji, felsefe, sadeleşme, yaratıcılık, bütünsel sağlık, kültür, sanat ve sürdürülebilir yaşam konularında bilgilere yer veriyor; atölyeler, sohbetler ve farklı etkinlikler düzenliyor. 

Sade İşler için “farkında ve sade yaşam”, ruh, beden ve zihnin dengesini sağladığımız, sağlıklı olduğumuz, anlamlı ve içten ilişkiler kurduğumuz, ruhumuzu beslediğimiz, doğayla uyumlu yaşadığımız, merakımızı hiç kaybetmediğimiz, yarattığımız, ürettiğimiz, keşfettiğimiz ve paylaştığımız, sevgi, saygı ve şefkat dolu bir yaşam.

Sade İşler’in özü sadelik, yalınlık ve zarafet. Yaptığı her işte samimiyet, karşılıklı güven, açıklık ve netlik çok önemli. Sade İşler titiz ve seçici.

Bu değerlerin biçimlendirdiği platformumuzun hayatınıza dokunması dileğiyle…

Sade İşler dünyasına hoş geldiniz! 

Sade İşler’in Kurucusu Işıl Erbil

Ben Işıl. 

Uzun yıllar özel sektörde pazarlama ve marka yönetimi alanında çalıştım. Hayatımı kendi seçimlerim doğrultusunda daha anlamlı ve daha doyumlu bir şekilde sürdürebilmek için kurumsal hayatımı sonlandırdım ve girişimci oldum. 

O günden beri hayatın daha çok içindeyim; her anın hakkını vererek yaşamaya çalışıyorum. 

Okuyorum, düşünüyorum, geziyorum, her daim öğreniyorum, keşfediyorum, yazıyorum, paylaşıyorum. 

Yaşamın mucizelerini keşfetmek müthiş heyecanlı. 

Edebiyat ruhumu besleyen sığınağım.

Kahvesiz güne başlayamayanlardanım. 

Mutfak ise ayrı bir keşif alanı benim için, özgür ve yaratıcı. 

Fotoğraf da hayatın renklerini biriktirmemi sağlıyor. 

Meditasyon, pilates, yoga ve yürüyüş bedenime, zihnime ve ruhuma iyi geliyor.  

Mindfulness eğitmeni olmam “iyi ki yapmışım” dediklerimden. İnsanların hayatlarına dokunabilmek, birbirimizden öğrenmek, birlikte deneyimlemek şahane…

Işıl mindfulness”ı temel alarak profesyonel olarak neler yapar diye sorarsanız, cevabı www.isilerbil.com sayfasında. 

Sade İşler’e bir kez daha hoş geldiniz!